Członkowie/Członkinie stowarzyszenia

Członkowie/Członkinie stowarzyszenia

Lista członków/członkiń Pogórzańskiego Stowarzyszenia Dunajec-Biała

L.p. / Nazwisko i imię członka/członkini lub osoby reprezentującej członka/członkinię
1. Augustyn Paweł – Gmina Ryglice
2. Baran Iwona
3. Bąk Tadeusz – Gmina Wojnicz
4. Beściak Dawid – Beściak Dawid
5. Beściak Robert
6. Cepiga Jacek – Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna ALEX
7. Chrobak Dawid – Gmina Zakliczyn
8. Chuchrowska – Karaś Estera
9. Czaja Jan
10. Data-Zając Zofia
11. Dyngosz Renata
12. Dziedzina Bolesław
13. Dziuban Marek
14. Fitowicz Bartłomiej
15. Fudala Milena
16. Golec Rafał – Gomi Przewierty
17. Gotfryd Grzegorz – Gmina Szerzyny
18. Hajduga Wacław
19. Iżykowska Wirginia
20. Jarząb Janusz
21. Kapałka Przemysław
22. Karaś Marek – Gmina Rzepiennik Strzyżewski
23. Kędzior Maria
24. Klimczak Ewa
25. Knapik Józef – Gmina Pleśna
26. Koczwara Anna – Stowarzyszenie Rzepiennik Jutra
27. Kot Michał
28. Kowalski Janusz
29. Kozioł Marta
30. Kras Małgorzata
31. Kulak Mikołaj – „MK-Party” Mikołaj Kulak
32. Kuropatwa Stanisław – Gmina Ciężkowice
33. Ludwa Łukasz – Fizjo&Fit
34. Makowiec Jarosław
35. Marszałek Magdalena – Gmina Tuchów
36. Michałek Karolina
37. Miłkowska Renata
38. Nigborowicz Kamil
39. Płaczek Monika – Spółdzielnia Socjalna Smak
40. Polek Barbara
41. Poręba Bogdan
42. Poręba Dawid – Produkcja wyrobów z drewna
43. Rzepa Marta – Jumar Spółka Jawna
44. Serafin Anita
45. Siwek-Słomska Małgorzata
46. Skruch Wojciech
47. Sokulski Maciej
48. Solarz Szymon – F.U. Soleco
49. Soska Monika
50. Stankowski Ryszard
51. Stanuch Jan Marek – Firma Usługowo Handlowa Jan Marek Stanuch
52. Stasz Bogdan – Gmina Gromnik
53. Kras Wojciech
54. Szczudrawa Witold – Przedsiębiorstwo Komunalno-Budowlane KOMBUD Sp. z o.o.
55. Tulik Zofia
56. Wajda Zofia
57. Walaszek Marcin – ,,ELMAR” Firma Usługowo – Handlowa
58. Walocha Marcin
59. Wantuch Bartłomiej
60. Iwona Wantuch – „Pszczela Kuźnia”
61. Wełna Dariusz – Firma Usługowo – Handlowa BART – BUT
62. Włodyka Grażyna
63. Wojtanowska Małgorzata – KGW w Siedliskach
64. Zychowicz Aleksandra
65. Żyrkowski Paweł – FPHU Agromart
66. Kalicki Konrad

Translator »
Skip to content