Uzupełnij ankietę

Szanowni Państwo,
Kontynuując prace zmierzające do opracowania „Lokalnej Strategii Rozwoju Pogórzańskiego Stowarzyszenia Dunajec-Biała” chcieliśmy zapytać Państwa – przyszłych projektodawców, a także mieszkańców obszaru gmin tworzących nasze Stowarzyszenie (tj. Ciężkowice, Gromnik, Pleśna, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Szerzyny, Tuchów, Wojnicz i Zakliczyn) o projekty, które będziecie chcieli sami realizować w nowej perspektywie finansowej lub oczekujecie, że takie projekty zostaną przygotowane przez samorząd czy inne instytucje.
Pod linkiem znajdziecie Państwo krótką ankietę, w której wskazaliśmy główne obszary tematyczne, które będą uwzględnione w powstającej strategii i kilka bardzo podstawowych pytań o projekty, które powinny się w niej znaleźć.
Wypełnienie ankiety zajmie Państwu dosłownie kilka minut, a nam pozwoli lepiej zaplanować wydatkowanie środków, które służyć powinny rozwojowi całego obszaru LGD Pogórzańskie Stowarzyszenie Dunajec-Biała i przyczyniać się będą do poprawy jakości życia nas wszystkich – mieszkańców obszaru.
📑🖊 Link do ankiety: https://tiny.pl/w976n
Ankiety proszę wypełnić do 7 listopada br.
Dziękujemy za poświęcony czas!
Zarząd Pogórzańskiego Stowarzyszenia Dunajec-Biała
Translator »
Skip to content